PROFESJONALNE ROZWIĄZANIA IT
DLA TWOJEJ FIRMY

Usługi

Projektowanie sieci

Projektowanie sieci

Projektujemy, wdrażamy i utrzymujemy sieci komputerowe. Dostarczamy rozwiązania w oparciu o uznanych dostawców sprzętu sieciowego.

Kopie bezpieczeństwa

Kopie bezpieczeństwa

Pomagamy w budowaniu polityk bezpieczeństwa danych w Firmie. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania na potrzeby tworzenia kopii bezpieczeństwa. Zapewniamy miejsce na kopie bezpieczeństwa w naszej chmurze.

Obsługa IT dla przedsiębiorstw

Obsługa IT dla przedsiębiorstw

Świadczymy usługę utrzymania infrastruktury IT. Od urządzeń sieciowych, przez serwery, po stacje robocze, drukarki, kioski, tablety itp.

Monitoring CCTV

Monitoring CCTV

Projektujemy i wdrażamy systemu monitoringu wizyjnego. Pracujemy w oparciu o uznanych dostawców sprzętu. W zależności od wymagań dostarczamy systemy zarówno w technologi IP jak i analogowej.

Prowadzenie projektów IT

Prowadzenie projektów IT

Prowadzimy projekty IT. Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami, dodatkowo ciągle szkolimy się w zakresie prowadzenia projektów czy analizy biznesowej aby lepiej wspierać naszych Klientów.

Helpdesk 24/7

Helpdesk 24/7

W ramach umów utrzymaniowych dla naszych Klientów może świadczyć wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Po prostu... business never sleeps;)

81%
ofiar ransmowere było pewnych, że mogą w pełni odtworzyć dane z kopii bezpieczeństwa
42%
tylko tyle było w stanie to zrobić
źródło

Referencje

Współpracujemy z firmą Tectel od 2015 roku, kiedy to inżynierowie firmy w krótkim czasie zdiagnozowali i pomogli rozwiązać problem, z którym borykaliśmy się pół roku. Projekt modernizacji sieci firmowej i oparcie jej o urządzenia Cisco i Fortinet, wykonane zostały zgodnie z planem. Z firmą Tectel współpracujemy do dzisiaj, korzystając z ich wiedzy i umiejętności przy większości realizowanych projektów IT.
Wojciech Pawłowski

Wojciech Pawłowski

Przedsiębiorstwo AMS Sp. z o. o.
Pan Bartosz Szukała z firmy Tectel przygotował dla nas rozwiązanie, które pozwala czuć się pewniej w obliczu zagrożeń bezpieczeństwa, o których tyle można przeczytać w prasie. Dodatkowo, możliwość wynajęcia sprzętu pozwala nam zmieścić się w budżecie, a opcja pełnego przekazania opieki nad naszym sprzętem IT pozwala nam w pełni skupić się na tym, co robimy najlepiej.
Tadeusz Bułanowski

Tadeusz Bułanowski

P.P.H.U. Ema-Pol
Firma Algotech Polska Sp. z o.o. korzysta z usług świadczonych przez firmę Tectel od maja 2008 roku. Profesjonalne i elastyczne podejście do realizowanych wspólnie projektów z zakresu rozwiązań głosowych i contact center, dla Klientów zarówno krajowych jak i zagranicznych, pozwala nam rekomendować TECTEL jako rzetelnego i solidnego partnera biznesowego. Dodatkowo firma Tectel wyróżnia się niezwykłą dbałością w codziennym utrzymaniu naszej infrastruktury sieciowej i zapewnia bezpieczeństwo informatyczne odpowiadając za BCP Algotech Polska Sp. z o.o.
Zsolt Fekete

Zsolt Fekete

Algotech Polska Sp. z o. o.
Od pierwszego etapu projektu, kiedy dopiero budowaliśmy wymagania, przedstawiciele firmy Tectel wykazywali się dużą wiedzą i umiejętnościami. Późniejsze wdrożenie i uruchomienie rozwiązania tylko to potwierdziło. Zaproponowane urządzenia Cisco, Fortinet i Hikvision spełniają wszystkie stawiane przed nimi wymagania, a wsparcie firmy Tectel od pierwszego dnia po uruchomieniu systemu jest na bardzo wysokim poziomie.
Dominik Śliwowski

Dominik Śliwowski

Artis Club Sp. z o.o.

O firmie

Tectel The IT Solution Experts jest dostawcą orazintegratorem rozwiązań teleinformatycznych wspierających pracę przedsiębiorstw z sektoraMŚP. Działamy na rynku IT od 2007 roku współpracując bezpośrednio lub jako podwykonawcyprzy projektach dla największych Polskich i zagranicznych Firm. Początkowo działaliśmyna terenie Wrocławia i okolic. Obecnie, działając z dwóch lokalizacji: we Wrocławiu iWarszawie, realizujemy projekty dla Klientów na terenie całego Kraju.

WspieramyKlientów naszym doświadczeniem i wiedzą zarówno przy projektowaniu i wdrażaniurozwiązań, jak i podczas codziennej pracy. Jesteśmy partnerem producentów najbardziejsprawdzonych rozwiązań sieciowych, NAS czy CCTV takich Jak Cisco, Fortinet, Sophos,Synology, Qnap, Dell, HQ, Paradox, Dahua.

Czytaj więcej

Dane kontaktowe

  •  Warszawa +48 608 444 375
  •  Wrocław +48 71 30 77 300
  •   50-020 Wrocław, ul. Marsz. Józefa Piłsudskiego 74, lok. 320

Zespół

Bartosz Szukała

Bartosz Szukała

Architekt rozwiązań IT

Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w projektach IT. Certyfikowany inżynier Avaya, Fortinet. Realizował projekty w całej Europie jako inżynier, architekt rozwiązania, project manager. Pracował przy niewielkich projektach jak i przy projektach na kilka tysięcy użytkowników.

Marcin Szukała

Marcin Szukała

Główny inżynier systemowy

Posiada ponad 10 lat doświadczenia w dużych sieciach enterprise i sieciach ISP. Certyfikowany inżynier Cisco, Juniper, Fortinet. Realizował projekty jako inżynier w Prosystem, IBM. Odpowiadał za rozwój sieci szkieletowej i przygotowanie do wdrożenia usług triple play. Pracował jako inżynier od pierwszej linii wsparcia do zespołu architektów.

Partnerstwa

Cisco

Cisco Systems w Polsce Informacje o firmie Cisco Cisco jest światowym liderem w dziedzinie technologii sieciowych przeznaczonych do obsługi Internetu. Sieci są fundamentem komunikacji przedsiębiorstw, szkół, administracji publicznej i osób prywatnych, a fundamentem Internetu i innych sieci opartych na protokole internetowym (IP) są rozwiązania firmy Cisco. Sprzęt, oprogramowanie i usługi firmy Cisco są wykorzystywane...

Paradox

The Paradox Company Firma Paradox od 1989 roku dostarcza kompleksowe rozwiązania z zakresu monitoringu wizyjnego, kontroli dostępu i telefonii IP do ponad 100 krajów na świecie.

dahua

Zhejiang Dahua Technology Co., Ltd. Firma Dahua jest światowym potentatem, obecnym w ponad 160 krajach, w dziedzinie monitoringu wizyjnego opartego o technologie analogowe jak również cyfrowe. Dostarcza kamery termowizyjne, systemy dla inteligentnych domów i transportu, jak również skanery dla przemysłu.

Dell EMC

Dell Computer Corporation Światowy potentat na rynku serwerów, laptopów i komputerów osobistych. Produkuje również urządzenia peryferyjne, pamięci USB, drukarki, projektory, telewizory LCD.

QNAP

QNAP Systems, Inc. Dostarcza kompleksową ofertę sieciowych pamięci masowych (NAS) oraz sieciowych rejestratorów wideo (NVR) łatwych w użyciu, solidnych, o dużej pojemności oraz godnej zaufania niezawodności. QNAP integruje technologie i design, aby dostarczyć wysokiej jakości produktów, które efektywnie poprawią pracę biznesu dzięki udostępnianiu plików, wirtualizacji aplikacji, zarządzaniu pamięcią masową oraz monitoringiem oraz wzbogacają życie...

Synology

Synology Inc. Założona w 2000 r. firma Synology tworzy sieciowe pamięci masowe (NAS), rozwiązania z zakresu monitoringu IP i urządzenia sieciowe, które pozwalają użytkownikom zmienić sposób zarządzania danymi, prowadzenia monitoringu i zarządzania siecią w epoce chmury. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii Synology oferuje klientom produktów, które zaspokoją ich przyszłe potrzeby, oraz zapewnienie im najlepszej w danej...

Fortinet

Fortinet Światowy lider rozwiązań zabezpieczających infrastrukturę informatyczną ponad 320 000 przedsiębiorstw, korporacji, instytucji państwowych na całym świecie. Broszura informacyjna

Sophos

Sophos Firma od ponad 20 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania chroniące całą infrastrukturę informatyczną przedsiębiorstw.

Kontakt

Napisz, w czym możemy Ci pomóc! Wolisz zadzownić? Zapraszymy!
Warszawa +48 608 444 375
Wrocław +48 71 30 77 300

Please fill in all of the required fields