Monitoring CCTV

Zajmujemy się projektowaniem oraz implementacją kompleksowych systemów monitoringu CCTV na terenie całego kraju. Głównym zadaniem tej technologii jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa. Często jest ona stosowana w magazynach, hurtowniach, ale także na terenie małych i średnich firm. Skutecznie zapobiega próbom kradzieży czy wdarcia się na teren osób niepożądanych. Umożliwia ponadto rozpoznawanie twarzy i odtworzenie przebiegu zdarzenia, jeżeli do niego dojdzie.

Projektując monitoring CCTV, dopasowujemy rozwiązania technologiczne do konkretnych warunków. Bierzemy pod uwagę takie czynniki jak: warunki pogodowe, możliwe zakłócenia, wielkość pomieszczeń, ilość dostępnego światła i wiele innych. Dbamy o to, aby przesył danych był stabilny w każdym momencie. Stosujemy szereg zabezpieczeń na wypadek różnych nieprzewidzianych okoliczności.

Wysokiej jakości monitoring CCTV

Podczas opracowywania systemów nadzoru wizyjnego korzystamy z nowoczesnego oprogramowania, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać wszystkie prace z pomocą modelowania 2D oraz 3D. Pozwala nam to na zlokalizowanie martwych stref, obliczenie kątów widzenia, ogniskowych obiektywów, co bezpośrednio przekłada się na zwiększoną efektywność monitoringu.

Proponowany przez nas monitoring CCTV dostarczany jest w oparciu o sprzęt najnowszej generacji, produkowany przez uznane międzynarodowe marki. W asortymencie posiadamy zarówno rozwiązania analogowe, jak i cyfrowe. Te ostatnie umożliwiają transmisję obrazu w jakości Full HD oraz 4K.

Możemy stworzyć system monitoringu CCTV od podstaw lub rozbudować już istniejący, modernizując go i zwiększając funkcjonalność. Mnogość rozwiązań pozwala na dostosowanie instalacji do bardzo specyficznych, indywidualnych potrzeb.

Służymy ponadto fachowym doradztwem w zakresie wyboru optymalnego standardu przesyłu danych – AHD, HD-CVI albo IP. Na wszystkie urządzenia i świadczone usługi udzielamy gwarancji. W ramach obsługi informatycznej firm oferujemy także serwisowanie, szkolenie pracowników oraz szybką naprawę ewentualnych usterek. Zapraszamy do współpracy.

TOP