Obsługa informatyczna i outsourcing IT dla firm

Zewnętrzna obsługa IT jest coraz popularniejszym rozwiązaniem zwłaszcza w małych oraz średnich przedsiębiorstwach. Wynika to z niewątpliwych zalet umożliwiających swobodny rozwój firm. Przydaje się zarówno na co dzień, jak i w momentach modernizacji lub rozbudowy istniejącej infrastruktury informatycznej. Jeśli chodzi o outsourcing IT Wrocław może zaoferować bardzo wiele. Zachęcamy do zapoznania się naszą ofertą w tym zakresie.

Na czym polega obsługa informatyczna?

Usługa obejmuje różnorodne świadczenia. Są one dostosowywane do potrzeb i możliwości finansowych klientów. Jesteśmy elastyczni i cechuje nas indywidualne podejście, dlatego wszystkie zadania związane z obsługą IT dopasowujemy do profilu działalności Klientów.

Do najczęściej wybieranych usług należą:
– utrzymywanie infrastruktury IT,
– wdrażanie nowych projektów i urządzeń sieciowych,
wsparcie techniczne,
– serwisowanie posiadanego sprzętu,
– tworzenie kopii zapasowych i archiwizacja danych,
– monitorowanie funkcjonalności sieci.

Oprócz tego służymy także profesjonalnym doradztwem w kwestiach takich jak: reorganizacja sieci, usprawnienie urządzeń czy obsługa informatyczna, Wrocław jest siedzibą naszej firmy i to właśnie tutaj mieliśmy okazję realizować najwięcej zleceń w tym zakresie. Współpracowaliśmy z przedsiębiorstwami działającymi na terenie regionu. O jakości m.in. wyżej wymienionych usług mogą Państwo przeczytać z ich referencji umieszczonych na naszej stronie.

Jeśli interesuje Państwa obsługa informatyczna firm Warszawa także jest miejscem, w którym oferujemy nasze usługi. Więcej informacji można otrzymać pod numerem tel. 608 444 375.

Zalety outsourcingu obsługi informatycznej

Przede wszystkim outsourcing jest rozwiązaniem znacznie tańszym niż samodzielne zatrudnianie specjalisty IT. Zamiast tworzyć nowy etat można skorzystać z zewnętrznej pomocy. Rozliczanie za usługę odbywa się przy pomocy faktur, w związku z czym wydatek na obsługę informatyczną można wliczyć w koszty poniesione przez przedsiębiorstwo. Wpływa to na większą elastyczność budżetową.

Przejęcie roli działu IT przez naszą firmę sprawia również, że otrzymują Państwo dostęp do nowoczesnych i zaawansowanych rozwiązań, które sprawdzają się na całym świecie. Posiadamy technologię pozwalającą na osiąganie lepszych wyników. Jest to nasza inwestycja, za którą Klienci w żaden sposób nie dopłacają.

Dostęp do najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie także wartością dodaną, którą charakteryzuje się profesjonalna obsługa informatyczna firm Wrocław ma rozbudowaną infrastrukturę naukową, dzięki czemu pozyskujemy świetnie wykształconą kadrę. Nasi pracownicy mogą podjąć się nawet najtrudniejszych i najbardziej wymagających zadań. Dzięki nim ryzyko popełnienia błędów przy wdrażaniu nowych rozwiązań lub utrzymywaniu aktualnej infrastruktury jest minimalne.

Nasza oferta kierowana jest do firm z sektora MŚP. Gwarantujemy wysoką jakość realizacji zleceń i fachowe wsparcie techniczne 24/7. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego wszystkich zainteresowanych obsługą informatyczną firm we Wrocławiu, Warszawie i pozostałych miastach Polski.

TOP