Projektowanie sieci

Sieć komputerowa – szybka, niezawodna i bezpieczna – jest podstawą działania niemal każdego przedsiębiorstwa czy organizacji. Od niej zależy tempo i sposób rozwoju firmy. Stworzenie funkcjonalnej sieci jest kluczem do osiągnięcia sukcesu, niezależnie od branży.

Projektowanie i zarządzanie siecią

Jako firma z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem wyspecjalizowaliśmy się w projektowaniu sieci, a następnie w jej wdrażaniu oraz administrowaniu. W trakcie tych lat mieliśmy okazję współpracować z wieloma jednostkami z sektora MŚP zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Zajmujemy się kompleksową obsługą informatyczną firm w dziedzinie IT. Projektowanie sieci składa się z wielu zadań. Zaliczamy do nich m.in:
– analizę aktualnie używanej infrastruktury, jeśli taka istnieje,
– opracowanie strategii,
– wizualizację topologii,
– modelowanie obciążeń sieci oraz symulacja,
– realizowanie przyjętych założeń
i pozostałe zadania niezbędne do uzyskania sprawnie funkcjonującej sieci.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Projektowanie sieci zawsze zaczyna się od określenia celów i sposobów ich osiągnięcia.

W ramach naszych usług możemy założyć np. sieci Wi-Fi, LAN, WLAN, VPN. Możemy również zająć się doborem urządzeń odpowiednich dla koncepcji danego systemu, wraz z przeprowadzeniem konfiguracji. Jesteśmy partnerem zaufanych producentów o światowej renomie, którzy dostarczają sprawdzone rozwiązania w zakresie projektowania sieci. Ich produkty należą do trwałych i najbardziej zaawansowanych wśród dostępnych na rodzimym rynku.

Skorzystanie z naszych usług zapewni Państwa firmie niezawodne łącza, łatwy dostęp do potrzebnych zasobów, bezproblemową komunikację oraz całkowite bezpieczeństwo przechowywanych danych. Zwracamy uwagę nie tylko na funkcjonalność systemu podczas opracowywania koncepcji, ale również na estetykę wykonania.

Zainteresowanych nowoczesnym projektowaniem sieci zapraszamy do kontaktu. Z pewnością możemy pomóc w implementacji odpowiedniej infrastruktury IT. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

TOP