Usługi informatyczne we Wrocławiu

Usługi

Projektowanie sieci

Projektowanie sieci

Projektujemy, wdrażamy i utrzymujemy sieci komputerowe. Dostarczamy rozwiązania w oparciu o uznanych dostawców sprzętu sieciowego.

Kopie bezpieczeństwa

Kopie bezpieczeństwa

Pomagamy w budowaniu polityk bezpieczeństwa danych w Firmie. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania na potrzeby tworzenia kopii bezpieczeństwa. Zapewniamy miejsce na kopie bezpieczeństwa w naszej chmurze.

Obsługa IT dla przedsiębiorstw

Obsługa IT dla przedsiębiorstw

Świadczymy usługę utrzymania infrastruktury IT. Od urządzeń sieciowych, przez serwery, po stacje robocze, drukarki, kioski, tablety itp.

Monitoring CCTV

Monitoring CCTV

Projektujemy i wdrażamy systemu monitoringu wizyjnego. Pracujemy w oparciu o uznanych dostawców sprzętu. W zależności od wymagań dostarczamy systemy zarówno w technologi IP jak i analogowej.

Prowadzenie projektów IT

Prowadzenie projektów IT

Prowadzimy projekty IT. Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami, dodatkowo ciągle szkolimy się w zakresie prowadzenia projektów czy analizy biznesowej aby lepiej wspierać naszych Klientów.

Helpdesk 24/7

Helpdesk 24/7

W ramach umów utrzymaniowych dla naszych Klientów może świadczyć wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Po prostu... business never sleeps;)

81%
ofiar ransmowere było pewnych, że mogą w pełni odtworzyć dane z kopii bezpieczeństwa
42%
tylko tyle było w stanie to zrobić
źródło

Referencje

Współpracujemy z firmą Tectel od 2015 roku, kiedy to inżynierowie firmy w krótkim czasie zdiagnozowali i pomogli rozwiązać problem, z którym borykaliśmy się pół roku. Projekt modernizacji sieci firmowej i oparcie jej o urządzenia Cisco i Fortinet, wykonane zostały zgodnie z planem. Z firmą Tectel współpracujemy do dzisiaj, korzystając z ich wiedzy i umiejętności przy większości realizowanych projektów IT.
Wojciech Pawłowski

Wojciech Pawłowski

Przedsiębiorstwo AMS Sp. z o. o.
Pan Bartosz Szukała z firmy Tectel przygotował dla nas rozwiązanie, które pozwala czuć się pewniej w obliczu zagrożeń bezpieczeństwa, o których tyle można przeczytać w prasie. Dodatkowo, możliwość wynajęcia sprzętu pozwala nam zmieścić się w budżecie, a opcja pełnego przekazania opieki nad naszym sprzętem IT pozwala nam w pełni skupić się na tym, co robimy najlepiej.
Tadeusz Bułanowski

Tadeusz Bułanowski

P.P.H.U. Ema-Pol
Firma Algotech Polska Sp. z o.o. korzysta z usług świadczonych przez firmę Tectel od maja 2008 roku. Profesjonalne i elastyczne podejście do realizowanych wspólnie projektów z zakresu rozwiązań głosowych i contact center, dla Klientów zarówno krajowych jak i zagranicznych, pozwala nam rekomendować TECTEL jako rzetelnego i solidnego partnera biznesowego. Dodatkowo firma Tectel wyróżnia się niezwykłą dbałością w codziennym utrzymaniu naszej infrastruktury sieciowej i zapewnia bezpieczeństwo informatyczne odpowiadając za BCP Algotech Polska Sp. z o.o.
Zsolt Fekete

Zsolt Fekete

Algotech Polska Sp. z o. o.
Od pierwszego etapu projektu, kiedy dopiero budowaliśmy wymagania, przedstawiciele firmy Tectel wykazywali się dużą wiedzą i umiejętnościami. Późniejsze wdrożenie i uruchomienie rozwiązania tylko to potwierdziło. Zaproponowane urządzenia Cisco, Fortinet i Hikvision spełniają wszystkie stawiane przed nimi wymagania, a wsparcie firmy Tectel od pierwszego dnia po uruchomieniu systemu jest na bardzo wysokim poziomie.
Dominik Śliwowski

Dominik Śliwowski

Artis Club Sp. z o.o.

O firmie

Tectel The IT Solution Experts jest dostawcą oraz integratorem rozwiązań teleinformatycznych wspierających pracę przedsiębiorstw z sektora MŚP. Działamy na rynku IT od 2007 roku współpracując bezpośrednio lub jako podwykonawcy przy projektach dla największych Polskich i zagranicznych Firm. Początkowo działaliśmy na terenie Wrocławia i okolic. Obecnie, działając z dwóch lokalizacji: we Wrocławiu i Warszawie, realizujemy projekty dla Klientów na terenie całego Kraju.

Wspieramy Klientów naszym doświadczeniem i wiedzą zarówno przy projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań, jak i podczas codziennej pracy. Jesteśmy partnerem producentów najbardziej sprawdzonych rozwiązań sieciowych, NAS czy CCTV takich Jak Cisco, Fortinet, Sophos, Synology, Qnap, Dell, HQ, Paradox, Dahua.

Usługi informatyczne dla przedsiębiorstw

Jeżeli chodzi o usługi informatyczne Wrocław jest miastem, w którym działamy od dłuższego czasu i gdzie zdobyliśmy pozycję lidera. Nasz zespół składa się z osób o wieloletnim doświadczeniu w branży IT, pracujących przy dużych międzynarodowych projektach. Kwalifikacje specjalistów potwierdzone są certyfikatami oraz referencjami wystawionymi przez partnerów biznesowych.

Dzięki naszym usługom informatycznym właściciele i pracownicy przedsiębiorstw mogą skupić się na kluczowych dla rozwoju działalności aspektach. Rozwiązujemy problemy, które wpływają na zmniejszenie wydajności, opracowujemy i prowadzimy projekty IT od założeń wstępnych, aż po wdrożenie i nadzór nad uruchomieniem. Sprawujemy pieczę nad sprzętem IT i gwarantujemy pomoc informatyczną, a oferowane przez nas urządzenia odznaczają się ponadprzeciętnymi parametrami technicznymi. Posiadamy lokalizacje na obszarze stolicy i miasta Wrocław usługi informatyczne możemy jednak świadczyć dla firm w całej Polsce.

Współpracę rozpoczynamy od dokładnej analizy oraz zidentyfikowania realnych potrzeb Klienta. Przyglądamy się codziennej działalności organizacji, szukamy obszarów, które można zoptymalizować, następnie w oparciu o dostępną wiedzę oraz nowoczesne technologie przedstawiamy możliwe rozwiązania. W każdym momencie konsultujemy się z Klientem, słuchamy jego uwag i wprowadzamy poprawki. Świadczone przez nas usługi informatyczne we Wrocławiu nie kończą się na oddaniu gotowego projektu. Monitorujemy pracę stworzonych narzędzi czy projektowanych sieci, pomagamy je rozwijać i szkolimy załogę, aby jak najlepiej wykorzystała ich pełny potencjał.

Podpisując z nami umowę, każdy Klient może liczyć na wsparcie niezależnie od pory dnia. Przez telefon lub e-mail możemy zaproponować fachową poradę bądź pomóc w rozwiązaniu bieżących problemów. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest czas naszych Klientów, a także jak duży negatywny wpływ na sukces firmy mają przestoje w pracy, dlatego w przypadku zgłoszenia większej awarii reagujemy natychmiast, usuwając usterki w najkrótszym możliwym terminie. Dzięki korzystaniu z wysokiej jakości oprogramowania monitorującego, często jesteśmy w stanie poradzić sobie z błędami zanim spowodują przestój w pracy. Dzięki tworzeniu kopii bezpieczeństwa nasi Klienci nie muszą się martwić nieoczekiwaną utrata danych.

Wsparcie rozwoju małych i średnich firm

Dokładnie testujemy i sprawdzamy projektowane rozwiązania oraz usługi informatyczne Wrocław to miasto, gdzie można odwiedzić nas w biurze, przedstawić swoje preferencje oraz zapoznać się z pełną ofertą firmy.

Korzystanie z outsourcingu informatycznego to obecnie jeden z kluczowych elementów prowadzenia biznesu. Klienci zyskują nie tylko pewność, że wszystkie ich dane oraz systemy będą bezpieczne, ale także otrzymują specjalistyczną wiedzę, mogą zredukować koszty prowadzenia działalności i wygenerować znaczne oszczędności czasu. Jeżeli chodzi o usługi informatyczne Wrocław i inne miasta na terenie kraju to miejsca, w których możemy zaproponować całościową obsługę bądź nadzór nad wybranymi procesami. Bierzemy odpowiedzialność za działanie systemów informatycznych oraz monitoringów CCTV naszych Klientów, odciążając ich i umożliwiając wytyczenie zupełnie nowych celów, jak również opracowanie efektywnej strategii rozwoju.

Oferowane przez nas na terenie Polski i miasta Wrocław usługi informatyczne objęte są gwarancją. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z rekomendacjami, które otrzymaliśmy od współpracujących z nami przedsiębiorstw. Szczegółowe opisy konkretnych usług znajdują się na poszczególnych podstronach serwisu. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości. Udzielimy dokładnych informacji na temat naszej oferty i zaproponujemy rozwiązania, które przyniosą wymierne rezultaty w krótkim czasie.

Zarówno na obszarze całego kraju, jak i miast takich jak Warszawa czy Wrocław usługi informatyczne jesteśmy w stanie świadczyć w sposób ciągły, w oparciu o długoterminową umowę bądź doraźne, zajmując się pojedynczym zadaniem. Bez względu na charakter współpracy zawsze gwarantujemy najwyższą jakość obsługi oraz całkowite zaangażowanie w projekt na każdym jego etapie.

Dane kontaktowe

  •  Warszawa +48 608 444 375
  •  Wrocław +48 71 30 77 300
  •   50-020 Wrocław, ul. Marsz. Józefa Piłsudskiego 74, lok. 320

Zespół

Bartosz Szukała

Bartosz Szukała

Architekt rozwiązań IT

Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w projektach IT. Certyfikowany inżynier Avaya, Fortinet. Realizował projekty w całej Europie jako inżynier, architekt rozwiązania, project manager. Pracował przy niewielkich projektach jak i przy projektach na kilka tysięcy użytkowników.

Marcin Szukała

Marcin Szukała

Główny inżynier systemowy

Posiada ponad 10 lat doświadczenia w dużych sieciach enterprise i sieciach ISP. Certyfikowany inżynier Cisco, Juniper, Fortinet. Realizował projekty jako inżynier w Prosystem, IBM. Odpowiadał za rozwój sieci szkieletowej i przygotowanie do wdrożenia usług triple play. Pracował jako inżynier od pierwszej linii wsparcia do zespołu architektów.

Partnerstwa

Cisco

Cisco Systems w Polsce Informacje o firmie Cisco Cisco jest światowym liderem w dziedzinie technologii sieciowych przeznaczonych do obsługi Internetu. Sieci są fundamentem komunikacji przedsiębiorstw, szkół, administracji publicznej i osób prywatnych, a fundamentem Internetu i innych sieci opartych na protokole internetowym (IP) są rozwiązania firmy Cisco. Sprzęt, oprogramowanie i usługi firmy Cisco są wykorzystywane...

Sophos

Sophos Firma od ponad 20 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania chroniące całą infrastrukturę informatyczną przedsiębiorstw.

Fortinet

Fortinet Światowy lider rozwiązań zabezpieczających infrastrukturę informatyczną ponad 320 000 przedsiębiorstw, korporacji, instytucji państwowych na całym świecie. Broszura informacyjna

Synology

Synology Inc. Założona w 2000 r. firma Synology tworzy sieciowe pamięci masowe (NAS), rozwiązania z zakresu monitoringu IP i urządzenia sieciowe, które pozwalają użytkownikom zmienić sposób zarządzania danymi, prowadzenia monitoringu i zarządzania siecią w epoce chmury. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii Synology oferuje klientom produktów, które zaspokoją ich przyszłe potrzeby, oraz zapewnienie im najlepszej w danej...

QNAP

QNAP Systems, Inc. Dostarcza kompleksową ofertę sieciowych pamięci masowych (NAS) oraz sieciowych rejestratorów wideo (NVR) łatwych w użyciu, solidnych, o dużej pojemności oraz godnej zaufania niezawodności. QNAP integruje technologie i design, aby dostarczyć wysokiej jakości produktów, które efektywnie poprawią pracę biznesu dzięki udostępnianiu plików, wirtualizacji aplikacji, zarządzaniu pamięcią masową oraz monitoringiem oraz wzbogacają życie...

Dell EMC

Dell Computer Corporation Światowy potentat na rynku serwerów, laptopów i komputerów osobistych. Produkuje również urządzenia peryferyjne, pamięci USB, drukarki, projektory, telewizory LCD.

dahua

Zhejiang Dahua Technology Co., Ltd. Firma Dahua jest światowym potentatem, obecnym w ponad 160 krajach, w dziedzinie monitoringu wizyjnego opartego o technologie analogowe jak również cyfrowe. Dostarcza kamery termowizyjne, systemy dla inteligentnych domów i transportu, jak również skanery dla przemysłu.

Paradox

The Paradox Company Firma Paradox od 1989 roku dostarcza kompleksowe rozwiązania z zakresu monitoringu wizyjnego, kontroli dostępu i telefonii IP do ponad 100 krajów na świecie.

Kontakt

Napisz, w czym możemy Ci pomóc! Wolisz zadzownić? Zapraszymy!
Warszawa +48 608 444 375
Wrocław +48 71 30 77 300

Please fill in all of the required fields